Ombygnings-kit til Håndstyring 25 HK

4.999,00 DKK
Model: 145147

Ombygningskit fra Hidea HDF25FES/FEL til HDFHS/HL (Håndstyring).

Kittet inderholder:

1 0104117 Screw M5*25 1
2 01060124 Handle Rubber sleeve 1
3 01070154 Handle 1
4 010408809 Screw 1
5 01100408 Indicator,throttle 1
6 0104160 Flat Pad 10 2
7 01090124 Spring 1
8 01070153 Bushing 1
9 01041850 Cotter pin 1.6*12 1
10 01020216 Friction adjusting screw 1
11 01070152 locking segment 1
12 0104406 Flat gasket&Bolt 2
13 01080223 Plate 1
14 01070224 Throttle lever 1
15 0926010118018 Steering handle 1
16 010618026 Steering handle cover 1
17 011018008 emergency stop switch Assy. 1
18 011018007 Throttle cable 2
21 0926010118017 Steering bracket 1
22 0104230 hexagonal lock nut M10*1.25 1
23 010718020 handle bush 1
24 010818033 gasket  2
25 01081800 Wave washer 2
26 010718018 Waveform pipe 1
27 010818032 Fixing sleeve,throttle cable 1
28 0104171 Flat gasket 9
29 0104010 Bolt M6*14 1
30 010618024 Rubber hose 1
31 010618025 Rubber joint 1
32 0926010718019 Cover,bracket 1
33 01041710901 Flat gasket 2
34 0104218 screw 4
35 010718021 bush,Handle cover 1
36 0926010118019 Handle cap 1
37 0104018 Hex Head Bolt M6*55 2
38 0104016 Hex Head bolt M6*40 1
39 01021125 Shoulder pad tube 1
40 01081801 Wave washer 1
41 010718022 Gear shift handle 1
42 010918009 Gear shift 1
43 010718006 Gear shift cable comp., 1
44 01090126 Circlip 1
45 0104161 Flat gasket 12 1
46 01100560 Safety starter Switch 1
47 010818048 Safety  Switch Plate  1
29 01031818 Start Switch 1
30 010618044 Rubber plug 1
31 010818022 Rubber plug plate 1
32 0104171 Flat gasket 1
33 0104012 Bolt 1
34 010818021 Cable guide plate 1
35 0104171 Flat gasket 1
36 0104012 Bolt 1
37 01060807 Rubber SleeveB 1
38 0104012 Bolt 1
39 0104171 Flat gasket 1

 

Featured
Description

Bemærk leveringstid - 4 ugers leveringstid.