Komplet Servicekit Hidea 15/20 HK

1.499,00 DKK
1.922,00 DKK
Du sparer: 423,00 DKK

Komplet servicekit der indeholder:

Tændrør 01030311

Tandrem 01100205

Impeller 01060133

O-ring til vandpumpehus 01060132

Gearolie pakning 01080139

Motorolie pakning 010818005

Olie filter 01020218

Brændstofsfilter 2072701075A

Motorolie, Champion 1.000 ml.

Gearolie, Champion 250 ml.

Vægt: 6 kg
Lager: På lager

Billigpropel.dk er generalimportør af bl.a. Hidea, JP Oliefyr og en lang række produkter. Disse produkter sælges til dig kun med os som mellemled - det sikre dit de absolut bedste online priser. Herudover sælger vi en lang række kendte mærker som Yamaha Parts, Webasto og Hempel. Vi er DKs ubetingede største største webshop indenfor marinebrachen og vi tilbyder telefonsupport alle hverdage mellem 12 - 16:00.

Find os på
Tilmeld nyhedsbrev